Młodszy elektromonter - kierowca

Nazwa stanowiska: Młodszy elektromonter - kierowca

Dział: TE

Liczba etatów: 2

Opis stanowiska:

Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego instalacji, urządzeń w obiektach infrastruktury technicznej przedsiębiorstwa. Naprawa, konserwacja, eksploatacja, obsługa instalacji i urządzeń elektrycznych, energetycznych i AKPiA.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie instalacji i urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki w pełnej sprawności technicznej. Serwis maszyn i urządzeń, zapobieganie ewentualnym awariom. Nadzór nad systemami utrzymania ruchu oczyszczalni ścieków, przepompowni, stacji hydroforowych. Szybkie reagowanie na awarie instalacji i urządzeń elektrycznych i AKPiA. Demontaż, montaż oraz wykonywanie napraw, remontów, konserwacji instalacji i sprzętu elektrycznego, energetycznego i  AKPiA.

Planowany termin zatrudnienia: IV kwartał 2018 r.

Wykształcenie: Zawodowe specjalność: elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka lub pokrewne).

Szczególne uprawnienia : Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne SEP -G1/E 20kV. Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie zawodowe: Rok w zakresie zadań

Wymagane kompetencje i wiedza zawodowa: Zręcznościowe, manualne, dobry poziom wiedzy merytorycznej, współpraca w grupie, organizacja pracy; analiza rozpoznawcza na podst. poziomie

 

W składanym CV prosimy o zawarcie poniższej informacji :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Sosnowieckie Wodociągi Spółka Akcyjna z siedzibą w Sosnowcu (41-200), przy ulicy Ostrogórskiej 43 na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.”

klauzula praca