Finał Tygodnia Dziecka z saturatorem i kurtynami wodnymi

Rekord frekwencji, kilka tysięcy zadowolonych klientów i wspaniała zabawa – tak można podsumować sobotni finał Tygodnia Dziecka w Sosnowcu.

Swój udział w tej najlepszej dla dzieci imprezie w naszym regionie miały również Sosnowieckie Wodociągi, które dzięki swojemu saturatorowi zapewniły łyk świeżej wody do wyboru z sokiem lub bez dla wszystkich uczestników imprezy. Wiele zabawy sprawiła dzieciom również kurtyna wodna, która została specjalnie ustawiona na czas Tygodnia Dziecka – Bardzo ważne, aby szczególnie przy takich temperaturach jakie panowały w czasie finału naszej imprezy dzieci miały dostęp do świeżej wody.

Na dzieci czekała cała masa fantastycznej zabawy, która nie rzadko wymagała od nich dużego wysiłku fizycznego, tym bardziej atrakcje Sosnowieckich Wodociągów czyli saturator i kurtyna wodna były strzałem w dziesiątkę – wyjaśnia Piotr Pluta, kierownik w Wydziale Kultury i Promocji UM w Sosnowcu.

To były pracowite dni dla obsługi saturatora, który towarzyszył nie tylko Tygodniowi Dziecka ale również Miejskiemu Graniu, które odbyło się w Dandówce.

01 01 01 01 01 01