Sosnowieckie Wodociągi na Fun Festiwalu!

To były trzy dni szalonej zabawy! W Sosnowcu od 7 do 9 czerwca odbywała się największa plenerowa impreza „Sosnowiec Fun Festiwal”. W Parku Sieleckim spotkali się fani różnych stylów muzycznych. Imprezę już tradycyjnie wspomogły Sosnowieckie Wodociągi, które ustawiły kurtynę wodną oraz zapewniały wodę z firmowego saturatora.

W piątek na scenie wystąpili L4, Niadara, Sosnowiecka Orkiestra Dęta oraz zespół Konopian. Z kolei w sobotę na scenie dominowała muzyka dance. Wystąpili: Boney M, Captain Jack, Alexia i zespół Łobuzy. Niedziela to był czas dla fanów rocka (zespół Kult), popu (Animators) i ciężkiego grania (Eier).Sosnowieckie Wodociągi będą wspierały miasto także przy okazji koncertu Dzień Wolności i Solidarności, który odbędzie się 16 czerwca na Placu Papieskim. Tam na spragnionych również będzie czekał saturator. Wstęp bezpłatny.

Sosnowieckie Wodociągi będą wspierały miasto także przy okazji koncertu Dzień Wolności i Solidarności, który odbędzie się 16 czerwca na Placu Papieskim. Tam na spragnionych również będzie czekał saturator. Wstęp bezpłatny.

010101

010101

010101

010101

010101