Sosnowieckie Wodociągi wsparły Fundację Rób Dobro

W niedzielę 30 czerwca odbył się III Wielki Charytatywny Mecz piłki nożnej między Reprezentacją Artystów Polskich, a drużyną Fundacji Rób Dobro.  Mecz odbył się na Stadionie Ludowym zgromadził ludzi dobrej woli, którzy przyszli na trybuny w jednym celu – by wesprzeć osoby potrzebujące.

To była piękna i prawdziwa sportowa walka, prawdziwy pot, wzruszenie, rywalizacja - niezwykłe widowisko, by wspomóc tych, którzy zmagają się z ciężkim losem i chorobą. W zespole Artystów Polskich wystąpili aktorzy znani z dużego i małego ekranu , drużynę wsparli również dziennikarze oraz osoby zajmujące się innymi dziedzinami sztuki. także innych dziedzin sztuki. W ekipie fundacji wystąpi m.in. prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński a także osoby wspierające fundację.


Mecz toczył się w ponad 30.-stopniowym upale. Taka temperatura była do zniesienia nie tylko dzięki szczytnemu celowi ale również saturatorowi Sosnowieckich Wodociągów, który dostarczał uczestnikom wydarzenia zdrową wodę do wyboru z sokiem lub bez.

Najważniejszym celem Wielkiego Meczu Charytatywnego była pomoc podopiecznym Fundacji Rób Dobro i pomóżcie naszym Dzieciakom!:
ANIELCE lat 12, która ma nawrót białaczki limfoblastycznej
NIKOLCE lat 3, która ma ostrą białaczkę limfoblastyczną
ADASIOWI lat 5, który choruje na dystrofię mięśniową Duchene'a (DMD)
OSKAROWI lat 7, który choruje na dystrofię mięśniową typu obręczowo-kończynowego
PIOTRUSIOWI lat 7, który jak jego brat Adaś choruje na dystrofię mięśniową Duchene'a (DMD).

01 01 01 01 01 01 01 01 01 01