e-Faktury

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo środowiska naturalnego uruchamiamy elektroniczny system e-faktur. Usługa dostępna jest dla użytkowników systemu Internetowego Biura Obsługi Klienta eBOK. Po zalogowaniu do systemu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie faktur elektronicznych uzyskają Państwo dostęp do tych samych danych, jakie zawarte są w papierowej formie faktury. Ułatwi to Państwu terminowe dokonywanie płatności oraz zarządzanie finansami. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie całodobowy dostęp do swojego konta. O wystawieniu faktury będą Państwo poinformowani na podany wcześniej adres e-mail.

Zapraszamy do korzystania z usługi e-Faktur.

 

e faktury1

INSTRUKCJA URUCHOMIENIA USŁUGI

A. DLA NOWYCH ODBIORCÓW W TRAKCIE PROCESU REJESTRACJI

Podczas rejestracji użytkownika, oprócz wypełnienia wymaganych pól (zaznaczone gwiazdką) należy zaznaczyć pole „Chcę otrzymywać fakturę drogą elektroniczną na podany wyżej adres e-mail.”, a następnie zakończyć proces rejestracji i dalej postępować zgodnie z instrukcjami wysyłanymi przez system.

A Rejestracja

A Rejestracja02

B. AKCEPTACJA WYSTAWIANIA I UDOSTĘPNIANIA E-FAKTUR DLA ZAREJESTROWANYCH UZYTKOWNIKÓW

W celu korzystania z możliwości korzystania z usługi eFaktur należy jedynie zalogować się do swojego konta eBOK i w pozycji menu ZGŁOSZENIA dodać zgłoszenie CHCĘ OTRZYMYWAĆ E-FAKTURY.

e faktury1e faktury2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po zatwierdzeniu system przeniesie użytkownika do DANYCH ZGŁOSZENIA, gdzie należy:

-      wprowadzić przynajmniej jeden adres email, na który wysyłane będą powiadomienia o fakturach

-      zapoznać się z REGULAMINEM WYSTAWIANIA I UDOSTĘPNIANIA FAKTUR W FORMIE ELEKTRONICZNEJ i potwierdzić tę czynność poprzez zaznaczenia pola AKCEPTUJĘ REGULAMIN

UWAGA:

Zgłoszenia można dokonać także w formie pisemnej (tylko dla użytkowników systemu eBOK). W tym celu należy pobrać druk zgłoszenia AKCEPTACJA WYSTAWIANIA I UDOSTĘPNIANIA E-FAKTUR, dostępny pod adresem www.rpwik.sosnowiec.pl w pozycji menu Obsługa Klienta/Druki do pobrania. Po wypełnieniu i podpisaniu druk należy dostarczyć w formie pisemnej do siedziby Spółki pod adresem: Sosnowieckie Wodociągi Spółka Akcyjna, ul. Ostrogórska 43, 41-200 Sosnowiec.

e faktury3