Młodszy elektromonter - kierowca

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: Młodszy elektromonter - kierowca

Liczba etatów:1

Opis stanowiska:

Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego instalacji, urządzeń w obiektach infrastruktury technicznej przedsiębiorstwa. Naprawa, konserwacja, eksploatacja, obsługa instalacji i urządzeń elektrycznych, energetycznych i AKPiA

Zakres obowiązków:

Utrzymanie instalacji i urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki
w pełnej sprawności technicznej. Serwis maszyn i urządzeń, zapobieganie ewentualnym awariom. Nadzór nad systemami utrzymania ruchu oczyszczalni ścieków, przepompowni, stacji hydroforowych.

Szybkie reagowanie na awarie instalacji i urządzeń elektrycznych i AKPiA.

Demontaż, montaż oraz wykonywanie napraw, remontów, konserwacji instalacji i sprzętu elektrycznego, energetycznego i  AKPiA.

Wykształcenie:

Zawodowe specjalność: elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka lub pokrewne.

Szczególne uprawnienia/ dodatkowe kwalifikacje:

Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne SEP -G1/E 20kV

Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w danej dziedzinie:

min. 6 miesięcy na stanowisku pomocnika elektromontera w Spółce lub rok w zakresie zadań

Wymagane kompetencje i wiedza zawodowa:

zręcznościowe, manualne, dobry poziom wiedzy merytorycznej, współpraca w grupie, organizacja pracy; analiza rozpoznawcza na podst. poziomie

Planowany termin zatrudnienia:
III kwartał 2023 r.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Możliwości rozwoju zawodowego,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Dofinansowanie do programu sportowego,
- Świadczenia socjalne z ZFŚS,

W składanym CV prosimy o zawarcie poniższej informacji :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Sosnowieckie Wodociągi Spółka Akcyjna z siedzibą w Sosnowcu (41-200), przy ulicy Ostrogórskiej 43 na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.”

Klauzula informacyjna